Меджугор'є в часі спомину о.Славка Барбарича. Дебрецен-термальні води

Меджугор'є в часі спомину о.Славка Барбарича. Дебрецен-термальні води

180 €+ 400грн
22-28 листопада 2023
7 днів
Духівник: о. Володимир Боровий  
  Автобусом
  Країни:  Боснія та Герцоговина, Угорщина  
  Маршрут: Золочів- Львів-Чернівці- Івано-Франківськ-Стрий-Мукачево-Меджугор’є- Будапешт-Мукачево-Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці- Львів-Золочів  
kievstar:   (068) 888-47-31, (067) 888-40-33
vodafone:  (050) 888-47-31, (095) 888-40-33
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день.Виїзд з України.
Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Меджугор’я.
2 день. МЕДЖУГОР’Є. 
Прибуття в Меджугорє
Поселення в готель/пансіон/ обід. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви СвЯковамироточивого Хрестамогили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освяченнякупленихречей, молитвизазціленнядушіітіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
3 день. МЕДЖУГОР’Є. 
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
Ночівля в готелі.
4 день. МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком– колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
Ночівля в готелі
5 день. МЕДЖУГОР’Є
Сніданок. Хресна Дорогана горі КріжевацЕкскурсія до водоспаду Кравіца. Обід Зустріч з спільнотою Світло Марії. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Нічний переїзд на територію Угорщини
6 день  ДЕБРЕЦЕН
Ранкове прибуття в Дебрецен. 
Лікувальна купальня в парку Надьердьо (Великий ліс) з 1960 року - одне з найпопулярніших курортних місць східної Угорщини. Місцева вода за складом і лікувальним ефектом нагадує води курорту Хайдусобосло. Комплекс утворюють приміщення купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами та критий «Середземноморський» аквапарк Aquaticum.
Тут же знаходиться термальні джерела, навколо якого споруджено лікувальний комплекс, що складається з готелю "Aqvaticum Debrecen Termal", вісімнадцяти басейнів та термальних бань. Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром та сіль.
Нічний переїзд до України
7день 
Прибуття в Україну  

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
- проживання в готелях 3* або 4*;
- сніданки та обіди згідно програми;
- медичне страхування до 65 років;
-система радіогідів

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування не передбачене готелями;
- приватні витрати;
- екскурсія на водоспад Кравіца - 15 UE ( вартість вказана при  екскурсії від 30 осіб) 
- переклад програми 2 UЕ
- вхідний квиток у термали  -10 UE, термали +аквапарк-17 UE, аквапарк -10 UE

Залишити коментар

Ми працюємо для Вас вже більше ніж 7 років

Наші контакти: