Італія- слідами святих

Італія- слідами святих

475 UE+500 грн
20-29 жовтня 2023
10 днів
  Автобусом
  Країни:  Італія  
  Маршрут: Золочів-Львів-Стрий-Мукачево-Падуя-Асиж-Рим (Ватикан)-Барі- Сан -Джовані Ротондо- Ланчано-Лорето- Венеція-Мукачево-Стрий-Львів-Золочів  
kievstar:   (068) 888-47-31, (067) 888-40-33
vodafone:  (050) 888-47-31, (095) 888-40-33
6 ночівель в готелі і лише один нічний переїзд по Італії !!!

ПРОГРАМА ТУРУ:
1 день Виїзд з України. Україно-Угорського кордону.
Нічний переїзд на територію Італії
2 день. ПАДУЯ
Переїзд в місто Падуя. Екскурсія храмами міста. Святий Антоній Падуанський, покровитель паломників та помічник у віднайдені загублених речей став для Падуї своєрідним патроном. На його честь у місті споруджено собор, де й зберігають мощі Антонія.  Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падевського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.
Свята Літургія
Славиться також місто Падуя – базилікою святої Юстини. Вірніше ця базиліка була побудована в 16 столітті, але включає частину невеликої церкви раннього середньовіччя, ще з кам’яною вівтарною перегородкою східного типу. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангелиста Луки. Святий Лука бачив воскреслого Христа, був сподвижником апостола Павла, був лікарем, першим іконописцем, мучеником помер в місті Фіви в Греції. Його мощі були перенесені до Константинополя, а пізніше були передані монастирю в Сербії, звідки вони були викуплені італійцями в турків в Середньовіччі. Св. Лука був одним з перших іконописців, автором образів Богоматері, апостолів Петра і Павла.
Вільний час.
Переїзд у транзитний готель. Поселення в готель. Ночівля в готелі
3 день. АСИЖ
Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю. Переїзд в Асиж
Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, та Базиліку Св. Клари.
Свята Літургія в базиліці св.Франциска
Відвідання базилік міста, час для молитви, сповіді, духовних розмов, прогулянки цим чудовим містом. Вільний час
Переїзд та поселення в готель біля Риму. Ночівля в готелі.

4 день. РИМ. ВАТИКАН  Пересування по Риму лише громадським транспортом!
Сніданок в готелі.
Ватикан. Екскурсія на площі Св. Петра. Найважливіша церква католицього світу – базиліка Св.Петра. Відвідання крипт – захоронень римських Пап, могили Св.Петра. Загальна аудієнція з Папою Франциском на площі Св. Петра
Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Античний Рим. Базиліка Санта Марія Маджоре (Святої Марії Великої), церква оо.Редемптористів, де знаходиться оригінал ікони Матері Божої Неустанної Помочі.
Свята Літургія.
Вільний час для приватної вечері або прогулянки вечірнім Римом, зокрема можна відвідати фонтан ді Треві, який є особливо прекрасним ввечері, коли підсвічується. 
Повернення в готель. Ночівля в готелі

5 день. РИМ. ВАТИКАН  Пересування по Риму лише громадським транспортом!
Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Екскурсія містом
Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів  дерев'яний настил  в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок.
 Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а так же земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях і перст святого апостола Фоми, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);
Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Трапези,
 Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини);
Вільний час. За бажанням можна відвідати придбавши один квиток три визначні пам'ятки: Римський Колізей, Форум та Палатин.
Збір групи біля автобуса. Нічний переїзд у Барі

6 день. БАРІ ( мощі Св.Миколая Чудотворця)
Відвідини старовинної базиліки св. Миколая, молитва біля мощів мирлікійського Чудотворця.
В місто Барі прочани їдуть щоб доторкнутись до гробу Миколая Чудотворця. Бог прославив святого Миколая великими чудесами як за його життя, так і після смерті. Він увійшов в історію Церкви як великий чудотворець, чия дивовижна допомога рятувала людей від небезпеки. Таким згадується святий Миколай у богослужбових піснях, літаніях, акафістах, стихирах. Слава про святого Миколая була і є так великою, що навіть іновірці просили його заступництва та допомоги.
 Приватна молитва біля мощей. Свята Літургія. Вільний час.
Переїзд до Сан Джованні Ротондо. Поселення в готель. Ночівля в готелі
7 день. САН ДЖОВАНІ РОТОНДО
Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю.
Свята Літургія. Відвідання санктуарію, музею о.Піо, молитва біля нетлінних мощей св.отця Піо, вільний час для молитви, сповіді, духовних розмов.
До Сан Джованні Ротондо зїжджаються прочани з цілого світу, щоб на власні очі побачити нетлінне тіло Отця Піо. Ім'я цього монаха францисканина відоме тому, що вже за життя на його руках з'явились рани Ісуса Христа, ті самі які він отримав від цв'яхів на Голгофі. Після смерті тіло падре Піо підняли з могили і побачили, що воно зовсім не знищене часом. Це ще одне чудо, яке Бог появив людям через падре Піо. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам Падре-стигматика Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати, та відвідати монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачити лікарню “ Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році.
Вільний час,  відвідування церков, Хресної Дороги та монастиря.  
Приватна молитва біля гробу о. Піо
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі

8 день. ЛАНЧАНО
Сніданок в ресторані готелю. Висилення з готелю. Переїзд до міста Ланчано-де в  VIII у церкві святого Леонтія здійснювалося Таїнство святої Євхаристії. В душі отця Василіана, що служив в той день святу Літургію, виник сумнів: чи справжнє Тіло і Кров Господні, приховані під виглядом хліба і вина? А тим часом, зі словами молитви він переломив Євхаристичний Хліб, і тут крик здивування наповнив невеличку церкву. Під пальцями ієромонаха переломлений Хліб враз перетворився в щось інше – він зразу не зрозумів, в що саме. Та і чаші було уже не вино – там була густа червона Рідина, подібна до крові. Збентежений священик дивився на предмет, що був у нього в руках: це був зріз Тіла, що нагадував м’язову тканину людського тіла. З тих пір в місті Ланчано ось 12 століть зберігається чудесні Кров і Тіло, що матеріалізувалися під час Євхаристії в церкві святого Леонтія. Проводячи дослідження, вчені прийшли до висновку: Святі Дари, що зберігаються в Ланчано з VIII століття,  являють собою справжні людські Тіло і Кров. Тіло являється фрагментом м’язової тканини серця, містить в розрізі міокард, ендокард і блукаючий нерв. І Тіло і Кров відносяться до єдиної групи крові: АВ. До  неї ж і відноситься Кров, знайдена на Туринській Плащаниці. Пізніше, Кров, що матеріалізувалася, зсілася в п’ять кульок різної форми, що затверділи. І що вражає: кожна із цих кульок, взята окремо, важить стільки, скільки всі п’ять разом. Це суперечить елементарним законам фізики, але це факт, пояснити, який вчені не можуть до сих пір.
 Молитва біля Пресватих Тайн. Свята Літургія
 Переїзд в Лорето. Відвідування Базиліки Святого Дому Марії ( при умові, що будемо встигати по часу). Кажуть, що цариця Єлена під час своєї експедиції на Святу Землю, віднайшла будинок, в якому проживало Святе Сімейство. Над цим будинком, за її наказом, було збудовано церкву. Час для  молитви.
Вільний час. 
Переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі

9 день. ВЕНЕЦІЯ. Пересування  лише громадським транспортом!
Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю. Переїзд до громадського траспорту
Візитна картка Венеції – Piazza di San Marco із одним з найгарніших соборів Італії – базилікою Сан Марко, що будувалась протягом чотирьох століть. Всередині є три музеї. Також тут зберігаються мощі Святого Марка, образ Богородиці та мощі мученика Ісидора до котрих невпинно йдуть паломники з усього світу.
Палац правителів Венеціанської республіки, Дожів, демонструє усю розкіш впливових родів Венеції. Оповитий таємничістю та загадковістю палац вабить туристів. Оглядова екскурсія.У вільний час скористайтесь унікальною нагодою покататись вузенькими каналами Венеції на гондолі. Ця захоплива мандрівка у «місті на воді» – дозволена розкіш у Венеції. Свята Літургія. Вільний час
Збір групи. Нічний переїзд до України

10 день.
Прибуття в Україну

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-проживання в готелях 3*,4*
-сніданки та  після ночівлі в готелі
- медичне страхування до 65 років
- система радіогідів

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування, не передбачене готелями;
- обов'язковий турпакет 40 UE (екскурсії)
- приватні витрати
- переїзд громадським транспортом до Венеції, по Риму


Залишити коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent

Ми працюємо для Вас вже більше ніж 7 років

Наші контакти: