Древня Еллада – відпочинок на морі в Греції

Древня Еллада – відпочинок на морі в Греції

зі сніданками – €315 + 300 грн.; зі сніданками та вечерями – €365 + 300 грн
27 червня – 6 липня / 11 – 20 липня / 25 липня – 3 серпня / 8 – 17 серпня / 22 – 31 серпня / 5 – 14 вересня 2023 р
10 днів
Духівник: Без супроводу священника  
  Автобусом
  Країни:  Греція  
  Маршрут: Львів-Стрий-Мукачево- Греція-Мукачево-Стрий- Львів  
kievstar:   (068) 888-47-31, (067) 888-40-33
vodafone:  (050) 888-47-31, (095) 888-40-33
Програма туру:

✓ 1 день. 6:00 год. збір групи у Львові (для паломників з Івано-Франківська, Калуша, Долини, Болехова організовуємо безкоштовний трансфер). Переїзд через Стрий та Мукачево, а далі територією Румунії, Сербії та Північної Македонії до Греції.
✓ 2 день. Прибуття в Пієрію, курортний регіон Греції. Поселення в готелі 
Vila Olga Olympic Beach
Відпочинок на пляжах Егейського моря.
Пієрія – батьківщина грецьких муз та богів. Курорт із 12-ма пляжами з дрібним білим піском, більшість з яких має відзнаку "блакитний прапор". Невеличкий, але відомий далеко за межами Греції курортний регіон, входить у трійку кращих курортів Греції. Ароматне цілюще повітря лікує тіло і душу.
Пієрію називають воротами  Олімпу, адже саме тут розташований національний заповідник світового значення – легендарна гора Олімп. В підніжжі гори зберігаються руїни древнього міста-святилища – Діона, що був духовним центром греків.
Столиця Пієрії – місто Катеріні, назване на честь Святої Катерини. Туристичним районом і грецьким курортом вздовж моря є Паралія Катеріні нагороджена спеціальним «голубим прапором» ЮНЕСКО, як одна з найчистіших ліній заливу Термаікос. До речі, протяжність місцевого пляжу унікальна – 50 км! золотистого піску. Веселі розваги, розкішні грецькі страви і диско-вечірки для вашого гарного відпочинку.
Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.
✓ 3 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю, вільний день, відпочинок на морі.
Гора древньогрецьких богів Олімп, порадує вас своїми пейзажами і містичними історіями. Вид на Егейське море з однією з вершин гори залишиться у вашій пам'яті назавжди. Вивчаючи древнє македонське місто Діон, ви зможете побачити жертовний вівтар Зевса, помилуватися мозаїкою храму Діоніса і дізнатися, як виглядали римські лазні.
Також ви зможете відвідати унікальні грецькі монастирі: монастир св. Діонісія Олімпійського, монастир св. Сирина та монастир святої Єфреми. Дана екскурсія займає всього 3-4 год., тому у вас залишиться ще багато часу для відпочинку на морі.
(Факультативна екскурсія за бажанням – вартість €12)
✓4 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю, вільний день, відпочинок на морі.


✓ 5 день. Сніданок. Ранковий виїзд в місто Ігуменіца, посадка на паром на о. Корфу. Мабуть найцікавіший день нашої подорожі – паломництво на острів Корфу до святого Спірідона.
Знайомство з містом Керкіра, столицею острова, починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.

Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.
По обіді матимемо трохи вільного часу для самостійної прогулянки містом.
Повернення в Пієрію, пізнє прибуття в готель, ночівля.
✓ 6 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю, вільний день, відпочинок на морі. 
Запрошуємо на екскурсію до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.
Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.
(Факультативна екскурсія за бажанням – вартість €35 + €3 вх. квиток )

✓ 7 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю, вільний день, відпочинок на морі.
Салоніки — місто трьох цивілізацій
✓ 8 день. Сніданок та вечеря в ресторані готелю, вільний день, відпочинок на морі.
Запрошуємо на екскурсію в Салоніки. Салоніки – це злиття античної, візантійської, османської та сучасної культури. Салоніки - це стародавня агора і площа Аристотеля. Салоніки - це Біла вежа як символ свободи від османського ярма. Салоніки - це базиліка Дмитра Солунського і храм Святої Софії. Салоніки - це візантійська фортеця в Ано Полі і великий виставковий комплекс HELEXPO. Це прекрасні колоритні вулиці і традиційні таверни. Це місто музеїв і студентських пісень.
(Факультативна екскурсія за бажанням – вартість €18)
✓ 9 день. Сніданок в ресторані готелю, ранковий відпочинок на морі, збір групи, виїзд в Україну.
✓ 10 день. Прибуття в Україну о другій половині дня (точний час уточнюйте в турагента перед виїздом).

Вартість туру: зі сніданками – €315 + 300 грн.; зі сніданками та вечерями – €365 + 300 грн 

У вартість включено:
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі 
  • харчування – сніданки, або сніданки та вечері (згідно вибраного тарифу).

Додатково оплачується:
  • квитки на паром на о. Корфу – €11 в одну сторону;
  • медичне страхування – від 200 грн.;
  • туристичний податок та плата за користування кондиціонером – €15,50 за весь період відпочинку (обов'язкова плата) ;
  • факультативні екскурсії (за бажанням).

Залишити коментар

Ми працюємо для Вас вже більше ніж 7 років

Наші контакти: