Меджугор'є з відпочинком на морі у Хорватії (2 дні)

Меджугор'є з відпочинком на морі у Хорватії (2 дні)

€ 175 + 250 грн
14-21 серпня // 22-29 серпня//10-17 вересня
8 днів
  Автобусом
  Країни:  Боснія та Герцоговина, Хорватія  
  Маршрут: Золочів -Львів- Стрий - Мукачево-Макарська рів'єра -Меджугор'є-Макарська рів'єра- Мукачево-Стрий - Львів -Золочів  
kievstar:   (068) 888-47-31, (067) 888-40-33
vodafone:  (050) 888-47-31, (095) 888-40-33

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА:
1 деньВиїзд
Проходження Україно-Угорського кордону. Нічний переїзд до Хорватії. 
2 день. ХОРВАТІЯ, Макарська рів'єра
Марійний санктуарій “Вепріц”. Служба Божа. 
Вепріц (Vepric)- хорватське святилище, присвячене Лурдській Богородиці, заснував в 1908 єпископ Юрай Царіч (Juraj Carić) / 1867 - 1921 /, там же за його заповітом він і похований. Природна печера так само, як і навколишній ландшафт, сформований пагорбами дуже нагадує прочанам знамените святилище Лурд у Франції, де в 1858 році чотирнадцятирічній місцевій жительці Бернадетт Субіру з'явилася Богородиця. У святилищі Вепріц облаштована каплиця і ризниця з зовнішнім вівтарем, кілька сповідалень, духовний дім, прокладена Хресна дорога і стежки для процесій.Завдяки природній красі і тиші, святилище відвідується численними прочанами круглий рік.
Вільний  час. Відпочинок на морі в Макарській рів’єрі.  
Переїзд до Меджугор’я. Нічліг в готелі.

 
день. МЕДЖУГОР’Є
Сніданок. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви СвЯкова, мироточивого Хрестамогили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Мируосвячення куплених речеймолитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.

4 день.  МЕДЖУГОР’Є. 
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі обявлень Подбрдо. Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Мируосвячення куплених речеймолитви за зцілення душі і тіла;
Ночівля в готелі.

5 день  МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ
Сніданок. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком– колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Екскурсія до водоспаду Кравіца.  Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
19:00 – Молитва Вервиці
20:00 – Свята Меса;
21.00 – Вервиця Мируосвячення куплених речеймолитви за зцілення душі і тіла

Ночівля в готелі
6 день  МЕДЖУГОР’Є.
Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід. Зустріч зі спільнотою "Світло Марії". Розровідь про Меджугор'є та візіонерів. Можлива реколекційна наука у жовтому дворані Фра Марінко, про яку повідомимо додатково. 

Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
18.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса;
20.00 – Вервиця Мируосвячення куплених речеймолитви за зцілення душ і ітіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі

7 день ХОРВАТІЯ
Виселення з готелю
Ранішній виїзд з готелю. Літургія
Відпочинок на морі, вільний день.
Нічний переїзд на Україну

8 день
Повернення на Україну

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
- проживання в готелях 3* або 4*;
- сніданки та обіди згідно програми;
- медичне страхування до 60 років; 

- система радіогідів;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування, не передбачене готелями;
- приватні витрати

- екскурсія до водоспаду Кравіца 10 € ( при групі від 30 осіб)
- переклад програми 3 UЕ  (обов'язкова плата)
Залишити коментар

Ми працюємо для Вас вже більше ніж 7 років

Наші контакти: