Паломницький Люрд та Храм Святого Серця у Барселоні . Святинями Європи

Паломницький Люрд та Храм Святого Серця у Барселоні . Святинями Європи

€ 399 + 200 грн.
жовтень 2020
10 днів
  Автобусом
  Країни:  Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Монако  
  Маршрут: Золочів-Львів-Мюнхен- Мілан-Люрд (2 дні)-Монтсеррат-Барселона(2 дні)- Монако-Падуя-Венеція  
kievstar:   (068) 888-47-31, (067) 888-40-33
vodafone:  (050) 888-47-31, (095) 888-40-33
ЦІНА РАНЬОГО БРОНЮВАННЯ    399 EU  +200 грн  
     ПОВНА ВАРТІСТЬ ТУРУ    430 EU  +200 грн

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день.
Виїзд з України . Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Мюнхена

2 день. МЮНХЕН
Ранішній приїзд до Мюнхена. Літургія у церкві. Екскурсія містом. Образ Мюнхена - це образ справжнього баварця: по-німецьки романтичний і манірний, з безліччю старовинних соборів в готичному стилі, замків і палаців епохи Середньовіччя, ошатний і зелений, з пишнотою затишних скверів, життєрадісний і веселий. Серце міста - площа Марієнплац і Нова Ратуша. Собор Святого Петра, Ізарські ворота, собор Фрауенкірхе - головний собор Баварії, будівля Національної опери - ось далеко не повний перелік пам'яток баварської столиці.

Нова Ратуша — одна з найкрасивіших і великих будівель міста, не бажає поміщатися в об'єктив. Щоб сфотографувати його цілком, рекомендуємо піднятися на оглядову площадку церкви Святого Петра, розташованої навпроти. Центральну вежу Ратуші прикрашають годинник, на яких щодня в 11:00 і 12:00 (а з березня по жовтень додатково до 17:00) починається 15-хвилинне подання, що включає дві сценки з міського життя: лицарський турнір в честь весілля Вільгельма V в 1568 році і танок бондарів, які святкують перемогу над чумою в 1517 році. 
Стара Ратуша. Собор Фрауенкірхе — найвищий храм Мюнхена (100 метрів), в якому може одночасно розміститися близько 4000 чоловік.  Церква Святого Петра. Найстаріший храм Мюнхена (будівництво почалося в XI столітті). Сильно постраждав під час війни і був остаточно відновлений тільки до 2000 року. На його вежі розташована одна з найефектніших оглядових майданчиків міста.

Вільний час. Ввечері пропонуємо повечеряти і випити келишок пінного холодного пива в одній із знаменитих пивни Хофбройхаус або Августінер!
Переїзд у транзитний готель. Поселення в готель
Ночівля в готелі
3 день. МІЛАН
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Мілан
Прибуття у Мілан. День у знаковому італійському місті. Свята літургія у одному з Храмів міста.

Мілан – місто в Італії, яке по праву вважають колискою християнства – відважного періоду мученицьких свідчень та мудрої епохи боротьби з єресями на Вселенських соборах. Це місто базилік і церков, що зберігає пам’ять про багатьох Христових мучеників, починаючи з св. апостола Варнави, який приніс на ці землі віру у воскреслого Христа і тут закінчив своє життя в терпіннях за Нього.
Саме Мілан трепетно зберігає творчий дух Леонардо да Вінчі, який створив тут свій неперевершений шедевр – фреску «Таємна вечеря».
Справжнім серцем паломницького Мілана є збудований у ХІV ст. із знаного на цілий світ білосніжного італійського мармуру Кафедральний собор Дуомо, присвячений Різдву Пресвятої Богородиці, – четвертий в Європі за розмірами християнський храм, здатний вмістити 40 тис вірних, унікальна пам’ятка архітектури, збудована у стилі Пломеніючої готики. Найвищий шпиль Дуомо висотою 102 м прикрашає позолочена чотириметрова фігура Діви Марії, яку мешканці міста вшановують як свою найбільшу покровительку.
Найважливішою реліквією Дуомо є цвях від Хреста Господнього, встановлений над центральний вівтарем собору під самісіньким куполом. У соборі зберігаються також мощі св. мучениці рівноапостольної Теклі (Фекли) – учениці св. апостола Павла, першої жінки-християнки, яка постраждала за Христа, за що разом із дияконом Стефаном заслужила собі титул першомучениці.
Базиліка – Санта Марія прессо Сан Сатіро – архітектурний витвір всесвітньо відомого зодчого епохи відродження Донато Браманте, який брав участь у будівництві Ватиканського палацу і Базиліки Сан П’єтро в Римі.  Найбільш шанованим святим Мілану в усі часи був св. Амбросій Медіоланський – святитель, якого вшановують і православні, і католики, Учитель Церкви, автор кількох догматів віри, пристрасний борець із єрессю Арія, поет, який створив близько 20 церковних гімнів, серед яких найвідоміший – «Тебе, Бога, хвалимо» (Te Deum). 
Св. Амбросій був архиєпископом Мілану, тому його шанують тут як небесного покровителя міста, чиїм іменем названі університет, бібліотека, пінакотека і навіть банк. Із іменем святителя пов’язана розбудова християнського Мілану в ІV ст., за його наказом тут були зведені найбільші базиліки, і саме він привіз у Мілан найважливіші християнські реліквії. Мощі св. Амбросія зберігаються в Базиліці сан Амброджо (Базиліці Святого Амбросія), за розмірами другому після Дуомо храмі Мілана, що відомий також під іншою назвою – Базиліка мучеників. 
Базиліка св. Лаврентія (Сан Лоренцо Маджоре) розташована в парку, який має назву «Парк базилік», крім реліквій св. великомученика архидиякона Лаврентія, який постраждав за Христа у ІІІ ст.,  вже понад 1000 років зберігає мощі св. мучениці Наталії – святої покровительки багатьох українок, що носять її ім’я, яка була прикладом подружньої вірності аж до смерті. Ще одним місцем, яке приваблює в Мілан паломників із цілого світу є Базиліка Санта Марія делле Ґраціє, головна церква домініканського монастиря, яку прикрашає безсмертна фреска Леонардо да Вінчі – Таємна вечеря – справжній шедевр світового живопису епохи Відродження. 
Вільний Час.
Нічний переїзд до Люрду
4 день. ЛЮРД
Ранкове прибуття в Люрд. 
Грот Об’явлень, в якому ще за життя св. Бернадетти була виставлена фігурка Діви Марії, майже з самого моменту появи Божої Матері безперервно горять свічки. Перші з них на прохання світлої Панни сюди приносила сама Бернадетта, і з того часу вогні свічок – символ людської віри й покаяння – не згасають ні на мить. Тут можна побачити сотні гігантських свічок, розміром у людський зріст, вагою 40 і навіть 70 кг! «Це полум’я продовжить мою молитву», – такий напис на стінах пояснює все: люди прагнуть і після від’їзду з Лурду залишити тут частинку свого серця. Свічі горять також і за тих, хто з певних причин не зміг і ніколи не зможе відвідати Лурд. 
Сучасний санктуарій Нотр Дам де Лурд – це цілий церковний комплекс, найважливішими спорудами якого є три базиліки: верхня базиліка Непорочного Зачаття, нижня – базиліка Святого Розарію та підземна базиліка св. Папи Римського Пія Х.
 
Літургія, молитовна програма. 160 років цього року минає з того часу, коли місцевій дівчині Бернадетті об’явилась Пречиста Діва Марія. Мільйони паломників з усього світу їдуть помолитись і напитись води із цілющого джерела на місці з’явлення Богородиці. Атмосфера святості витає у Люрді єднаючи християн вірою у диво зцілення. Цього дня буде багато молитви і спокою.

Поселення в готель. Ночівля в готелі
Ввечері запрошуємо взяти участь у щоденній процесії зі свічками та молитві на вервичці різними мовами.
5 день. ЛЮРД
Сніданок в ресторані готелю.
Літургія в базиліці св. Бернадети українською мовою (за участю українського духовенства). Міжнаціональні вервиці біля Гроту (в тому числі й українською мовою). 
Справжнім живим серцем цієї святині стало чудодійне джерело, яке за словом Пресвятої Богородиці раптово виникло на місці багнистого болітця в гроті, де вона являлася дівчинці Бернадетті, як справжній дар і чудо. «Пийте з нього та занурюйтесь у нього!» – заповіла Діва Марія. Вода з гроту,  який тепер називають Гротом Чудес, зцілювала сліпих, калік, паралізованих, онкохворих, неплідних; за її допомогою люди виліковувалися від важких і невиліковних хвороб, і медицина була безсила пояснити причину цих зцілень. Кожен випадок зцілення після вживання святої води з Лурду чи занурення в неї почало фіксувати спеціально створене тут медичне б’юро, і за більше, як 160 років існування джерела, число таких зцілень сягнуло вже близько 7000. А понад 60 випадків позбавлення від невиліковних недугів Католицька Церква визнала чудами!
Молитва у ході Хресною дорогою та вечірня хода із свічками разом з багатотисячною процесією паломників з усього світу.
Ночівля в готелі
6 день. МОНТСЕРРАТ - БАРСЕЛОНА
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Монтсеррат. 
Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир. 
Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. Чорна Мадонна з немовлям на руках, допомагає вірити у здійснення найзаповітніших бажань, а жінкам знайти щастя материнства. 
Переїзд до Барселони. 
Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною.
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо Храм Святого Серця Ісуса, спроектований Енріке Саньєром.
Поселення в готель. 
Нічліг у готелі.
7 день. БАРСЕЛОНА
Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю. Переїзд по Барселоні громадським транспортом
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку рекомендуємо відвідати є, без сумніву, Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження цього храму у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуель з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

"Барселона – місто, яке змушує посміхатися". В тому, що у міста є душа, після відвідування Барселони, вже не сумніваєшся. Готичний квартал, Саграда Фамілія, Кафедральний собор, парк Гуель, гора Монтжуік, Ла Рамбла, найбільший стадіон Європи "Камп Ноу" – це все те, що потрібно обов'язково побачити в Барселоні.
Вільний час. 
Відпочинок на морі
Збір групи. Нічний переїзд у Монако.

8 день. МОНАКО
Ранкове прибуття в Монако, відпочинок на морі.
Пропонуємо прогулянку містом Монако. Вас чекає княжий палац родини Грімальді у суміші архітектурних стилів, Океанографічний музей, де довший час директором працював французький дослідник Світового океану, режисер та винахідник Жак-Ів Кусто. Є нагода побувати у відомому казино Монте-Карло і помилуватись екзотичними парками Монако, а для любителів відпочинку на морі – відвідування одного з пляжів Лазурного узбережжя та відпочинок.
Вільний час
Збір групи, переїзд в Італію, поселення в транзитний готель, ночівля. 
9 день. ПАДУЯ-ВЕНЕЦІЯ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в місто Падуя.
Святий Антоній Падуанський, покровитель паломників та помічник у віднайдені загублених речей став для Падуї своєрідним патроном. На його честь у місті споруджено собор, де й зберігають мощі Антонія. Тут також зберігається прах мешканця Падуї  Еразм ода Нарні. Котрий відомий у мистецьких колах під прізвищем Гаттамелат. З отцем-духівником нашої групи помолимось до святого Антоніо за спокій та здоров’я у наших родинах. А у вільний час прогуляємось споглядаючи визначні пам’ятки Падуї. 

Переїзд до Венеції
Венеції – Piazza di San Marco із одним з найгарніших соборів Італії – базилікою Сан Марко, що будувалась протягом чотирьох століть. Всередині є три музеї. Також тут зберігаються мощі Святого Марка, образ Богородиці та мощі мученика Ісидора до котрих невпинно йдуть паломники з усього світу.
Палац правителів Венеціанської республіки, Дожів, демонструє усю розкіш впливових родів Венеції. Оповитий таємничістю та загадковістю палац вабить туристів.
Факультативно:  кораблик ( 7€ - в одну сторону)Венеція є, мабуть, одним з самих незвичайних і привабливих міст нашої планети. Це місто сповнений чарівності і краси. Це унікальне місце прагнути побачити власними очима практично кожен.
Куди б ви не пішли вказівники неодмінно виведуть вас на одну з найкрасивіших площ — Сан-Марко – одну з візитівок Венеції.

Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі. Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. (20 €)..
Переїзд громадським транспортом до Падуї
Збір групи.Нічний переїзд на територію України
10 день. Повернення на Україну
Пізній приїзд до Львова

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя УГКЦ.
Акційна вартість туру € 399 + 200 грн.

 У вартість включено:
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
 • проживання в готелях 3*;
 • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
 • сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.


Додатково оплачується:
 • екскурсії – загалом  €45 (обов'язкова оплата);
 • медичне страхування
 • туристичний збір (city-tax) – €10 (обов'язкова оплата)
 • доїзд до Венеції на потязі та проїзд в гром. транспорті в Барселоні;
 • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
 • факультативні екскурсії (за бажанням).
Залишити коментар

 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent

Ми працюємо для Вас вже більше ніж 7 років

Наші контакти: